Çalışma Alanlarımız

Bursa Avukat Çalışma Alanlarımız

Uzmanlık Alanlarımız

Gayrimenkul Hukuku

Bursa gayrimenkul avukatı, emlak edinimi, mülkiyet hakları ve taşınmaz mal işlemleri konularında profesyonel destek sunar.

Miras Hukuku

Bursa miras avukatı, mirasçılık hakları, miras paylaşımı ve vasiyet gibi çeşitli konularda sağlam hukuki danışmanlık ve çözümler sunar.

Ticaret Hukuku

Bursa ticaret avukatı, ticari faaliyetler, sözleşmeler, rekabet hukuku ve şirket içi düzenlemeler gibi konularda etkili hukuki destek sağlar.

Ceza Hukuku

Bursa ceza avukatı, suç ve ceza konularında etkin bir şekilde temsil eder, savunma sağlar ve ceza hukuku süreçlerinde güçlü hukuki destek sunar.

Aile Hukuku

Bursa boşanma avukatı, boşanma, aile hukuku ve nafaka konularında sunduğu uzman danışmanlık hizmetleri ile müvekillerine destek olmaktadır.

İş Hukuku

Bursa iş avukatı, kıdem tazminatı, iş sözleşmeleri, işçi hakları ve işten çıkarmalar gibi konularda güçlü bir destek sağlar.

Sigorta Hukuku

Bursa sigorta avukatı, araç değer kaybı, hasar ve tazminat talepleri gibi konularda kapsamlı ve etkili hukuki danışmanlık sağlar.

Bilişim Hukuku

Bursa bilişim avukatı, veri güvenliği, fikri mülkiyet hakları ve dijital işlemler gibi bilişim hukuku konularında etkin çözümler sunar

Bursa Boşanma Avukatı

Bursa boşanma avukatı, müvekkillerine duyarlılıkla yaklaşarak, boşanma sürecinde hukuki rehberlik ve çözümler sunmaktadır. Bursa boşanma avukatları olarak, müvekkillerimize nafaka konularında hukuki destek sağlayarak adil ve dengeli çözümler sunmaktayız. Müvekkilerine yoksulluk nafakası, iştirak nafakası ve tedbir nafakası da dahil olmak üzere nafaka taleplerini mahkemeye iletir. Müşterek çocuğun velayeti hususundaki anlaşmazlığı çözüme kavuşturarak, çocuğun büyümesi ve gelişimi açısından en doğru çözüm önerilerini müvekkilerine sunar.

bursa boşanma avukatı
iştirak nafakası

Bursa Miras Avukatı

Bursa miras avukatı, murisin vefatının ardından sulh hukuk mahkemesine başvuru yaparak mirasçılık belgesi isteminde bulunur. Bursa miras avukatı, alınan mirasçılık belgesi ile terekenin mirasçıların payları oranında taksimi için miras davası açar. Miras davası sürecini takip edip, duruşmalarına katılan bursa miras avukatı sürecin en başından en sonuna kadar müvekkilini bilgilendirir. Aynı zamanda, mirasçıların mal kaçırmasının önüne geçmek için mahkemeden tedbir kararı alarak müvekkilini hukuki anlamda koruma altına almaktadır.

Bursa Ceza Avukatı

Bursa ceza avukatı, müvekkilinin şüpheli/sanık veya müşteki/katılan olduğu dosyaları takip ederek en iyi çözümü sunmak için çalışmaktadır. Bursa ceza avukatı, müvekkilin mahkemedeki sıfatına bağlı olarak savunmayı veya isnadı en iyi şekilde yaparak hak kaybının önüne geçer. Nitekim müvekkilini ceza davasının her aşamasında bilgilendirerek bursa ceza avukatı sıfatıyla müvekkilini temsil eder.

bursa ceza avukatı